تبلیغات
وبلاگ باغ تنگه «باقرتنگه» baghertange/baghtanghe veblog - سایت ایران تئاتر : نمایشنامه «عقبه اخلاص» در مازندران به چاپ رسید
تاریخ انتشار : ۱۵ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۲۵
تاریخ چاپ : ۱۶ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۱:۰۸
نمایشنامه «عقبه اخلاص» در مازندران به چاپ رسید

نمایشنامه «عقبه اخلاص» به نویسندگی حمیدرضا گل‌محمدی تواندشتی، که شامل 10 نمایشنامه است، از سوی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی واحد مازندران به چاپ رسید.


به گزارش سایت ایران تئاتر، حمیدرضا گل محمدی تواندشتی کارشناس تئاتر و مدیر فعالیت‌های دینی، هنری و ادبی جهاد دانشگاهی، در این کتاب که با عنوان «عقبه اخلاص» به چاپ رسیده است، علاوه بر نمایشنامه «عقبه اخلاص» که برداشتی از کتاب «کشف الاسرار» جلد اول خواجه عبدالله انصاری است، 9 نمایش «تولمی»، «آمارگیری»، «زخم زبون»، «استاد و دانشجو»، «قطره خون»، «خواستگاری»، «روزهای آخر زمستان»، «قدر عافیت» و «غلام دروغگو» را در این مجموعه گنجانده است.

این مجموعه نمایشنامه شامل 144 صفحه در قطع وزیری به تیراژ 1000 نسخه به قیمت 80000 ریال توسط سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی واحد مازندران به چاپ رسیده است.

ویراستاری این کتاب را حسین یحیی‌زاده، صفحه آرایی آن را شهرام موسی‌پور، طراحی جلد آن را نبی‌الله واحد و چاپ آن را چاپخانه زارع ساری بر عهده داشته‌اند.

کپی رایت 1380 - 1394 ... کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن هنرهای نمایشی می باشد.طبقه بندی: اخبار News،
برچسب ها: نمایشنامه «عقبه اخلاص» در مازندران به چاپ رسید،
دنبالک ها: سایت ایران تئاتر،

تاریخ : دوشنبه 16 شهریور 1394 | 01:08 ق.ظ | نویسنده : حمیدرضا گل محمدی تواندشتی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.