تبلیغات
وبلاگ باغ تنگه «باقرتنگه» baghertange/baghtanghe veblog - شهید عباس دکلان شهید سرافراز روستای باقرتنگه


شهید عباس دکلان
نام پدر : عزت الله
تاریخ تولد : 1346/02/20
تاریخ شهادت : 1362/12/05
محل تولد : بابلسر

وصیت نامه


.    برادران عزیز! انسان یک بار در زندگی بیشتر نمی میرد و چه بهتر که این مردن درراه خدا باشد. شما به جبهه بروید و پدرانتان در پشت جبهه به اسلام خدمت کنند و این انقلاب واسلام برای ما و به خاطر ما است، پس باید آن را حفظ و نگهداری کنیم و هرگاه ملت خارج اسم یک فرد ایرانی را می شنوند،  تعجب می کنند، این تعجب را چه کسی در آنها ایجاد کرد؟ همین شما پدران و مادران و جوانها بودید. همین ما ایرانی ها بودیم که در دورۀ طاغوت وحشی خوانده می شویم . پس بیاییم و قدر این انقلاب را بدانیم.

. یک تذکر به تمام پدران و مادران و پدر ومادر خودم! مادران و پدران اگر فرزندانتان شهید شدند گریه نکنید زیرا دشمن با دیدن اشک چشمان شما شاد می شود و به فرزندان شهیدتان ناکام نگویید زیرا آنها کام خود را یافتند و شهید شدند.

.پدران عزیز! جبهه فقط نیروی رزمنده و جنگجو احتیاج ندارد، بلکه به نیروی تقویت کننده در پشت جبهه نیز احتیاج دارد. پدران شما می توانید با دعاهای شبانه روزیتان و تبلیغ و تشویق جوانان به شرکت در پشت جبهه شرکت کنید. و از نظر مادی از قبیل پول، کلاه، کفش، جوراب میتوانید در این جهاد در پشت جبهه شرکت کنید.برچسب ها: شهید عباس دکلان شهید سرافراز روستای باقرتنگه،

تاریخ : سه شنبه 5 اسفند 1393 | 05:08 ب.ظ | نویسنده : حمیدرضا گل محمدی تواندشتی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.