تبلیغات
وبلاگ باغ تنگه «باقرتنگه» baghertange/baghtanghe veblog - وصیت نامه شهید علیجان خدابخشی


شهید علی جان خدابخشی باریجانی
نام پدر : بخش علی
تاریخ تولد : 1336/01/05
تاریخ شهادت : 1361/04/24
محل تولد : بابلسر


وصیت نامه شهید علیجان خدابخشی

جان و مال انسانی که این انقلاب را درک کرده و محرومیت را لمس نموده و از مرحله شعار به مرحله شعور رسیده و حداقل دیگران را مثل خود انسانی بداند ارزشی ندارد و برای اعتلای استقلال و حقوقشان هدیۀ ناچیزی خواهد بود.
- برادران عزیزم! بر همه شما باد اجرای فرمان پدر و مادر که خدا فرمان داد به والدین خود احسان کنید .
- فرزندانتان را طوری تربیت کنید که چون شیران روز و عابدان شب باشند. مخصوصاً محمود و عبدالله و خواهر عزیز و خوبم سکینه در تحصیل علم و کسب تقوا بکوشید. بدانید که من از نادان و بی مغز و بی معرفت متنفرم. تقوی را نصب العین خود قرار دهید.
- من چگونه می توانم بمانم جان و مال خویش را در مقابل بیکران تحول سعادت این انقلاب بحساب نیاورم. زیرا من معلمی ام که با تمامی وجودم رمز جاودانگی را تدریس نمودم، هیچگاه در کلاس نتوانستم بیرون از جامعه ام فقط یک مدرس درس های کلاسیک کتابی باشم، رازبودن و رمز شدن را از عمق جان برای فرزندان امت اسلامی گفته ام و اینک که به جبهه آمده ام، آمده ام تا آنچه را که در کلاس درس آموخته و آموزانده ام ، در میدان کارزار و عمل به مرحله اجرا دربیاورم، زیرا اینک دشمن در خانه ماست. چگونه می توان فرصت داد، دشمن در خانه مان جا پا محکم کند. ... امروز در جبهه وجود پدرو پسر، معلم و شاگرد، کارگرو کشاورز، روحانی و محصل، و دانشجو وطلبه وکاسب با هم جز حقانیت اسلام چیز دیگری نخواهد بود.
.: Weblog Themes By SlideTheme :.